Zapisy do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, jesteśmy zmuszeni wprowadzić szereg zmian w procesie zapisu dzieci do klasy pierwszej.

Zapisy odbędą się bez udziału dzieci, natomiast obecność rodziców powinniśmy ograniczyć do minimum. Wystarczy wypełnić załączone dokumenty i podpisane dostarczyć do szkoły. Można wykorzystać pocztę elektroniczną, ale tylko wtedy, gdy dysponujemy elektronicznym podpisem. Istnieje również możliwość wykorzystania „datové schránky" i przesłać dokumenty. Najprościej jednak będzie dla Państwa wykorzystać usługi poczty i normalnie przesłać dokumenty listownie.

Oczywiście, można podpisane dokumenty przynieść do szkoły osobiście. Proszę jednak o wcześniejszy kontakt.

Potrzebne dokumenty do wypełnienia (Arkusz wpisowy, Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání, Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů, Žádost o odklad) znajdują się na szkolnej stronie internetowej. Prosimy o wypełnienie danych zgodnie z aktem urodzenia dziecka.

Zapisy do klasy I odbędą się w wyznaczonym ustawowo terminie, czyli od 1. do 30.4.2020.

W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt ze mną lub sekretariatem szkoły.

                              Z wyrazami szacunku

                             mgr Krzysztof Gąsiorowski
                                    dyrektor szkoły