Sukces śpiewaczy zespołu UŚMIECH

P1014010 1W sobotę 22 kwietnia br. sala widowiskowa hawierzowskiego Domu Kultury P. Bezruča rozbrzmiewała przez cały dzień dziecięcym śpiewem w ramach XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej, który odbywa się co dwa lata a którego organizatorem jest Macierz Szkolna PSP w Hawierzowie-Błędowicach . W tym roku po eliminacjach śpiewaczych w Czeskim Cieszynie udało się naszej uczennicy Aleksandrze Hladík z klasy 9. oraz zespołowi UŚMIECH zakwalifikować się do finału, co jest już bardzo wielkim sukcesem przy tak dużej liczbie uczestników. Zespół UŚMIECH z wesołą piosenką „Uśmiechnij się choć raz" w finale w kategorii zespoły uplasował się na pierwszym miejscu i wygrał w tej kategorii główną nagrodę – wielki kosz słodyczy dla wszystkich. Z sukcesu cieszyły się śpiewające dziewczynki: Tereska oraz Natalka Kaszper, Julia Szwarc, Dorotka oraz Alicja Szotkowska, Patrycja Goryl, Ania Cienciała i dwaj „ młodzi panowie" Jakub Kaszper i Marek Veit oraz ich opiekunka pani nauczycielka Janina Łakota. Brawo dla wszystkich i śpiewajcie dalej z taką radością i uśmiechem na twarzy!