Koncert Charytatywny na rzecz autyzmu

charytat

 

 

 

W sobotę 1 grudnia odbył się w Kościele Ewangelickim w Ligotce Kameralnej Koncert arytatywny, którego celem była pomoc finansowa rodzinie z dzieckiem chorym na autyzm. W koncercie wystąpili finaliści konkursu śpiewaczego „Rozvíjej se poupátko", czyli i trzy nasze uczennice – Karolina Kaszper, Julia Szwarc i Petra Sikora, która obecnie jest już studentką Gimnazjum w Czeskim Cieszynie. Liczna publiczność wysłuchała wiele pieśni świątecznych i kolęd z akompaniamentem nauczycieli i uczniów, a główną gwiazdą koncertu była zwyciężczyni „Superstar" TerezaMašková. Cały koncert udał się na medal i udowodnił, że muzyka może nie tylko łączyć, ale też pomagać! 

                                                                                                              Janina Łakota