Kurs narciarski

Dnia 7 stycznia 2019, w poniedziałek, pojechały klasy 7. i 8. na kurs narciarski, który odbył się w Istebnej. Narciarze uczyli się jazdy na nartach w trzech grupach. W pierwszej grupie znajdowali się najlepsi narciarze i niektórzy z nich już dawno uczestniczyli w zawodach narciarskich. W drugiej grupie byli narciarze, którzy już kiedyś stali na nartach. A w ostatniej - trzeciej, znajdowali się uczniowie, którzy stali na nartach po raz pierwszy. Według naszych trenerów narciarskich każdy z nas podczas pięć dni trwającego kursu zrobił duże postępy. Pod koniec kursu każdy z uczestników zjechał z dużego stoku. Do domu wracaliśmy w piątek, 11 stycznia. Myślę, że każdy wracał zadowolony ze swoich narciarskich osiągnieć. Było naprawdę miło i zabawnie.  Beata Zahradnik, klasa 8.

Karnawałowe zjeżdżanie.

Uczestnicy

 Śniegu było naprawdę pod dostatkiem.

 Gracje

Czterech pancernych bez psa.

 Balownicy

Wieczorne balowanie na 102!

 Zabawa

Nie zmarzniesz, Biedroneczko? (1. miejsce na baliku)

 Biedronka

Chrzest Narciarza

Chrzest