Niełatwo być nauczycielem

Nielatwo

 Już kilka dni przed tym ważnym dniem uczniowie wszystkich klas przygotowywali programy, którymi  chcieli podziękować  swym nauczycielom za  ich trud i wysiłek . W piątek wraz z nowym dniem rozpoczął się Dzień Nauczyciela. Pierwsza lekcja przebiegła zwyczajne, jak każdy inny  piątek, lecz już na drugiej lekcji rozpoczął się miniapel, na którym każda klasa przedstawiła swój  program. Pierwsza  przedstawiła się  klasa 1, która zaśpiewała piosenkę o wiośnie i złożyła życzenia Nauczycielom w formie wierszyka. Następne klasy przygotowały wierszyki, dowcipy,  piosenki, grę  na instrumentach i scenki. Nauczyciele otrzymali od uczniów  nie tylko wiele życzeń, kwiatków  i czekoladek, ale także dużo uśmiechów  i energii. W połowie trzeciej lekcji, gdy apel  dobiegł końca, uczniowie rozeszli sie do swoich klas, by przygotowywać się do lekcji. Po dzwonku na lekcję  zamiast nauczycieli do klas wstąpili dziewiątacy, którzy wypróbowali sobie, jak to jest być nauczycielem. Niektórym się to bardzo spodobało, lecz niektórzy dziewiątacy czegoś podobnego nie chcieliby już przeżyć nigdy więcej… Naprawdę niełatwo być nauczycielem. Wiemy o tym doskonale i wszystkim  naszym nauczycielom za ich pracę dziękujemy.

Agnieszka Kiedroń

Klub Korespondentów, kl. 7