Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně

OPVK hor zakladni logolink RGB cz

 

Szkoła Podstawowa z Polskim Językiem Nauczania w Wędryni jest partnerem w projekcie:
Chytří pomocníci ve výuce aneb využíváme ICT jednoduše a kreativně CZ.1.07/1.3.00/51.0009.

Projekt ma na celu realizację szkoleń dla nauczycieli, kadry kierowniczej oraz opiekunów pracowni komputerowych partnerskich szkół. Umożliwi również świadczenie takich usług jak doradztwo oraz wsparcie techniczne w celu podwyższenia kompetencji pracowników dydaktycznych w trakcie wdrażania technologii informacyjno-komunikacyjnych w nauczaniu. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Republiki Czeskiej.

      Projekt si klade za cíl realizací vzdělávacích kurzů pro pedagogické, vedoucí a ICT pracovníky partnerských ZŠ a SŠ a poskytováním intenzivní prezenční a on-line metodické a technické podpory dosáhnout zvýšení kompetencí těchto pracovníků při integraci ICT do výuky. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Výsledky VŘ - Wyniki przetargu