EU Peníze Školám

logo projektu eu

Nasza szkoła rozpoczęła działania w ramach projektu „EU peníze školám“. Nauczyciele biorą udział w kursach i warsztatach w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli. Przygotowują interaktywne pomoce dydaktyczne, które wykorzystują na swoich lekcjach, ale również udostępniają innym nauczycielom.

ZŠ zpracovala v rámci šablony    I/2   DUMy pro:

·         1. ročník, předmět: Matematika, tematický okruh:  Pozorně čtu, a proto správně řeším slovní úlohy a jiné matematické příklady (polština)

Autor: Lucyna Wojnarová

·

2., 3. ročník, předmět: Český jazyk, tematický okruh: Zdatný čtenář (čeština)

Autor: Janina Lakotová

(na požádání poskytne DUMy ostatním pedagogickým pracovníkům ze ZŠ v ČR)

ZŠ zpracovala v rámci šablony   II/2   DUMy pro:

·      3. a 4. ročník, předmět: Anglický jazyk, tematický okruh:  Interactive Activities  (angličtina)

·

4., 5., 6., 8., 9. ročník, předmět: Anglický jazyk, tematický okruh:  Co v učebnici nenajdeš (angličtina)

Autor: Szücsová Dorota, Katarzyna Běčáková