List do Rodziców – czerwiec 2020

Drodzy Rodzice,

mija już drugi tydzień, gdy uczniowie pierwszego stopnia mogą przychodzić do szkoły. Realizują ten sam materiał, jak uczniowie, którzy pozostali w domu. W chwili obecnej wszystko działa jak należy, dzieci są bardzo zdyscyplinowane, możemy dotrzymywać wszystkich standardów bezpieczeństwa.

   Od przyszłego tygodnia będzie możliwość pojawienia się w szkole uczniów klas drugiego stopnia. Będą to lekcje wychowawcze oraz konsultacje przedmiotowe. Proszę o kontakt z wychowawcami w celu ustalenia grup oraz harmonogramu spotkań. Przy pierwszej wizycie w szkole uczniowie muszą mieć przy sobie podpisany dokument o bezinfekcyjności (patrz załącznik w poczcie elektronicznej).

   Zgodnie z wcześniejszą informacją chcę Państwa poinformować, że w związku z rozpoczęciem rekonstrukcji dachu, rok szkolny zakończymy tydzień wcześniej – w poniedziałek 22. 6. 2020. Świadectwa uczniowie otrzymają w trochę innym trybie niż zwykle. Wszystkie informacje otrzymacie od wychowawców klas.

   Pragnę również poinformować Państwa, że w związku z dużą ilością uczniów na pierwszym stopniu, dojdzie od września do pewnych ograniczeń w przyjęciu do świetlicy szkolnej. Pierwszeństwo będą mieli uczniowie klas 1-4 oraz osoby najbardziej tego potrzebujące. Prosimy bardzo o zrozumienie.

     Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę i zrozumienie w tym trudnym i niespotykanym dotychczas okresie. Życzę Państwu zdrowych i udanych wakacji letnich.

   Do zobaczenia we wrześniu!

   mgr Krzysztof Gąsiorowski

Inne

Olimpiada Logiczna

Również w tym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w Olimpiadzie Logicznej. Olimpiada Logiczna to konkurs organizowany przez Mensę Republiki Czeskiej oparty na zadaniach logicznych, których rozwiązanie wymaga samodzielnego i

Szanowni Rodzice

pragniemy poinformować, że remont na zewnątrz szkoły dobiegł końca. Oznacza to, że można korzystać z szkolnego parkingu. Wracamy do normalnego reżimu, korzystamy również z wejścia przy szatniach, jak również wejścia