List do Rodziców – czerwiec 2020

Drodzy Rodzice,

mija już drugi tydzień, gdy uczniowie pierwszego stopnia mogą przychodzić do szkoły. Realizują ten sam materiał, jak uczniowie, którzy pozostali w domu. W chwili obecnej wszystko działa jak należy, dzieci są bardzo zdyscyplinowane, możemy dotrzymywać wszystkich standardów bezpieczeństwa.

   Od przyszłego tygodnia będzie możliwość pojawienia się w szkole uczniów klas drugiego stopnia. Będą to lekcje wychowawcze oraz konsultacje przedmiotowe. Proszę o kontakt z wychowawcami w celu ustalenia grup oraz harmonogramu spotkań. Przy pierwszej wizycie w szkole uczniowie muszą mieć przy sobie podpisany dokument o bezinfekcyjności (patrz załącznik w poczcie elektronicznej).

   Zgodnie z wcześniejszą informacją chcę Państwa poinformować, że w związku z rozpoczęciem rekonstrukcji dachu, rok szkolny zakończymy tydzień wcześniej – w poniedziałek 22. 6. 2020. Świadectwa uczniowie otrzymają w trochę innym trybie niż zwykle. Wszystkie informacje otrzymacie od wychowawców klas.

   Pragnę również poinformować Państwa, że w związku z dużą ilością uczniów na pierwszym stopniu, dojdzie od września do pewnych ograniczeń w przyjęciu do świetlicy szkolnej. Pierwszeństwo będą mieli uczniowie klas 1-4 oraz osoby najbardziej tego potrzebujące. Prosimy bardzo o zrozumienie.

     Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę i zrozumienie w tym trudnym i niespotykanym dotychczas okresie. Życzę Państwu zdrowych i udanych wakacji letnich.

   Do zobaczenia we wrześniu!

   mgr Krzysztof Gąsiorowski

Inne

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Z datą 27 czerwca 2024 roku  uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa, na które już od kilku tygodni niecierpliwie czekali. Rozdanie świadectw poprzedziło Uroczyste Zakończenie Roku