List do Rodziców – czerwiec 2020

Drodzy Rodzice,

mija już drugi tydzień, gdy uczniowie pierwszego stopnia mogą przychodzić do szkoły. Realizują ten sam materiał, jak uczniowie, którzy pozostali w domu. W chwili obecnej wszystko działa jak należy, dzieci są bardzo zdyscyplinowane, możemy dotrzymywać wszystkich standardów bezpieczeństwa.

   Od przyszłego tygodnia będzie możliwość pojawienia się w szkole uczniów klas drugiego stopnia. Będą to lekcje wychowawcze oraz konsultacje przedmiotowe. Proszę o kontakt z wychowawcami w celu ustalenia grup oraz harmonogramu spotkań. Przy pierwszej wizycie w szkole uczniowie muszą mieć przy sobie podpisany dokument o bezinfekcyjności (patrz załącznik w poczcie elektronicznej).

   Zgodnie z wcześniejszą informacją chcę Państwa poinformować, że w związku z rozpoczęciem rekonstrukcji dachu, rok szkolny zakończymy tydzień wcześniej – w poniedziałek 22. 6. 2020. Świadectwa uczniowie otrzymają w trochę innym trybie niż zwykle. Wszystkie informacje otrzymacie od wychowawców klas.

   Pragnę również poinformować Państwa, że w związku z dużą ilością uczniów na pierwszym stopniu, dojdzie od września do pewnych ograniczeń w przyjęciu do świetlicy szkolnej. Pierwszeństwo będą mieli uczniowie klas 1-4 oraz osoby najbardziej tego potrzebujące. Prosimy bardzo o zrozumienie.

     Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę i zrozumienie w tym trudnym i niespotykanym dotychczas okresie. Życzę Państwu zdrowych i udanych wakacji letnich.

   Do zobaczenia we wrześniu!

   mgr Krzysztof Gąsiorowski

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych