Zapisy do klasy I na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice,

 

       w związku z sytuacją epidemiologiczną, która ciągle pozostaje bardzo poważna, jesteśmy zmuszeni również w tym roku przeprowadzić zapisy w sposób zgodny z obecnie panującymi przepisami.

Zapisy do klasy I odbędą się w wyznaczonym ustawowo terminie, w naszej szkole

od 12. – 30.4.2021.

       Zapisy odbędą się bez udziału dzieci, natomiast obecność rodziców powinniśmy ograniczyć do minimum. Wystarczy wypełnić załączone dokumenty i podpisane dostarczyć do szkoły. Można wykorzystać pocztę elektroniczną, ale tylko wtedy, gdy dysponujemy elektronicznym podpisem. Istnieje również możliwość przesłania dokumentów do „datové schránky“. Najprościej jednak będzie dla Państwa skorzystać z usług poczty i przesłać dokumenty listownie.

 

       Oczywiście, można podpisane dokumenty przynieść do szkoły osobiście. Proszę jednak o wcześniejszy kontakt z przyszłą Panią wychowawczynią – numer telefonu 792 364 307.

 

       Potrzebne dokumenty do wypełnienia (Arkusz wpisowy, Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání, Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů) znajdują się na szkolnej stronie internetowej – zakładka DokumentyDokumenty do pobrania.  Można je również odebrać w szkole. Prosimy o wypełnienie danych zgodnie z aktem urodzenia dziecka. W tym roku prosimy o dołącznie do dokumentów kopii aktu urodzenia dziecka.

 

           W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt ze mną lub sekretariatem szkoły.

 

    Z wyrazami szacunku

 

mgr Krzysztof Gąsiorowski

dyrektor szkoły

.

Inne

Brawa dla nagrodzonych i wyróżnionych

Chociaż pandemia zakłóciła pobyt uczniów w szkole, którzy skazani byli na wielomiesięczne nauczanie zdalne, to wielu spośród nich udało się  uzyskać unaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i różnych konkursach. Na

List do Rodziców (nauka od 24 maja 2021)

Drodzy Rodzice! Dzięki poprawiającej się sytuacji epidemiologicznej od poniedziałku 24 maja 2021 szkoła wraca do normalnego trybu nauczania. Zgodnie z decyzją ministerstwa zdrowia uczniowie będą testowani jeden raz w tygodniu.