Powrót dzieci do szkół od 12 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice,

W przyszłym tygodniu, od poniedziałku 12 kwietnia, rozpoczyna się proces powrotu naszych uczniów do szkoły. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Szkolnictwa RC nauka będzie miała charakter rotacyjny i będzie dotyczyć I stopnia.

Od poniedziałku 12 kwietnia do szkoły przychodzą klasy: 1., 2. i 4.

Po tygodniu nauki stacjonarnej uczniowie przez tydzień pozostaną w domu.

19. kwietnia do szkoły przychodzą klasy 3. i 5.

Budynek szkolny będzie otwarty od godziny 7,30. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych jest testowanie uczniów i wszystkich pracowników szkoły testem antygenowym. Zwolnione z testu są osoby, które w ciągu ostatnich 90 dni przechorowały COVID-19 i mogą to udokumentować, osoby z ważnym ujemnym testem (ważność 48 godzin) oraz osoby, które ukończyły proces szczepienia.

W załącznikach przesyłam dokumenty, z którymi warto się zapoznać oraz filmik instruktażowy dotyczący testowania https://m.youtube.com/…UH4 .

Zwracam się do Was z wielką prośbą o odpowiedzialność. Proszę kontrolować samopoczucie i stan zdrowia Waszych dzieci przed wysłaniem ich do szkoły. Dodatnie testy mogą uniemożliwić naukę stacjonarną, na którą tak wszyscy czekamy. Do kwarantanny może być wysłana cała klasa a nawet szkoła.

Więcej informacji udzielą Wam wychowawcy klas, możecie również dzwonić bezpośrednio do mnie.

Życzę dużo zdrowia i dziękuję za zrozumienie.

mgr Krzysztof Gąsiorowski

dyrektor szkoły

 

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych