Wyniki Kangura

Tradycyjnie w czerwcu pojawiają się wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny pod patronatem wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Niestety konkurs odbył się podczas wakacji wiosennych 17 marca 2022, dlatego udział uczniów naszej szkoły nie był zbyt liczny. Pomimo tego udało się naszym milusińskim zdobyć bardzo dobre lokaty.

Jan Bureš z kl. 3.  za wynik bardzo dobry otrzymał bon pieniężny oraz nagrodę książkową.

Natomiast  wynik wyróżniony został odznaczony nagrodą książkową a uzyskali go uczniowie: Jan Turoń i Weronika Chmiel z kl. 4. oraz Agnieszka Bureš z kl. 6.

Inne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022 – 23

Drodzy Rodzice, miesiące wakacyjne dobiegają już końca, przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.    W czasie wakacji w szkole przebiegał remont sufitów i oświetlenia. Szkoła jest wymalowana, czysta, przygotowana