Olimpiada Geograficzna eliminacje powiatowe

W środę 22.2.2023 przebiegły eliminacje powiatowe olimpiady geograficznej w Frydku-Mistku. Nie brakowało też naszych uczniów (z lewej):  Julia Szwarc (kategoria C = klasy 8 i 9), Bartek Kuźma (kategoria A = klasy 6) Vincent Rucki (kategoria B= klasy7). Pisało się na trzy etapy: Praca z mapą, praktyczna i teoretyczna część. Na każdą z nich mieli uczestnicy 45 minut. Każdy z naszych uczniów zajął drugą połowę listy, ale tak jak w sporcie liczy się doświadczenie i uczestnictwo.

 

Inne

PIERWSZY DZWONEK W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Już od rana w szkole słychać było gwar i wesołe głosy witających się dzieci oraz dorosłych. Radość ze spotkania mieszała się z lekkim niedowierzaniem, czy

Projekt Bon Pierwszaka 

Również w tym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści  otrzymali plecaki z wyprawką, które zostały ufundowane w ramach tegorocznej edycji „Bonu Pierwszaka” finansowanego przez Instytut Rozwoju Języka