II runda Ligi Bystrzyckiej

Dnia 28.2. odbyła się druga runda Ligi Bystrzyckiej. Tym razem nasza szkoła wystawiła dwie drużyny dziewczyn, które zmierzyły się z koleżankami z bystrzyckich podstawówek w unihokeju. Nasi chłopacy zagrali z kolei przeciw bystrzyckim uczniom w piłke. Pierwsza drużyna dziewczyn trzy mecze wygrała a jeden zremisowała. Druga drużyna dwa mecze wygrała i dwa przegrała. Chłopaki w trzech meczach uzyskali remis, w ostatním zaś meczu przeciwnik okazał się mocniejszy i mecz wygrał.

Inne

Wizyta w redakcji „Głosu”

Piątek, 17 maja, upłynął  uczniom klasy VII pod znakiem doskonalenia swoich  umiejętności dziennikarskich pod bacznym okiem redaktorów „Głosu” w redakcji, w Czeskim Cieszynie. Uczniowie przyjrzeli

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest