II runda Ligi Bystrzyckiej

Dnia 28.2. odbyła się druga runda Ligi Bystrzyckiej. Tym razem nasza szkoła wystawiła dwie drużyny dziewczyn, które zmierzyły się z koleżankami z bystrzyckich podstawówek w unihokeju. Nasi chłopacy zagrali z kolei przeciw bystrzyckim uczniom w piłke. Pierwsza drużyna dziewczyn trzy mecze wygrała a jeden zremisowała. Druga drużyna dwa mecze wygrała i dwa przegrała. Chłopaki w trzech meczach uzyskali remis, w ostatním zaś meczu przeciwnik okazał się mocniejszy i mecz wygrał.

Inne

PIERWSZY DZWONEK W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Już od rana w szkole słychać było gwar i wesołe głosy witających się dzieci oraz dorosłych. Radość ze spotkania mieszała się z lekkim niedowierzaniem, czy

Projekt Bon Pierwszaka 

Również w tym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści  otrzymali plecaki z wyprawką, które zostały ufundowane w ramach tegorocznej edycji „Bonu Pierwszaka” finansowanego przez Instytut Rozwoju Języka