SZKOLNE ŚWIĘTO POEZJI

W piątek 25 października odbyły się w auli szkolnej (na potrzeby tej chwili zamieniono w taki właśnie lokal naszą stołówkę) SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO IM. JANA KUBISZA dla uczniów klas 6-9.

Młodzi recytatorzy stanęli przed nie lada wyzwaniem – występem przed własną publicznością. Takie zadanie nie jest wcale łatwe, ale nasi wykonawcy poradzili sobie znakomicie, opanowali tremę i przenieśli widzów w magiczne światy stworzone przez poetów.

Poniżej fotograficzne migawki z lirycznego dnia w naszej szkole.

Inne

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Z datą 27 czerwca 2024 roku  uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa, na które już od kilku tygodni niecierpliwie czekali. Rozdanie świadectw poprzedziło Uroczyste Zakończenie Roku