SZKOLNE ŚWIĘTO POEZJI

W piątek 25 października odbyły się w auli szkolnej (na potrzeby tej chwili zamieniono w taki właśnie lokal naszą stołówkę) SZKOLNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO IM. JANA KUBISZA dla uczniów klas 6-9.

Młodzi recytatorzy stanęli przed nie lada wyzwaniem – występem przed własną publicznością. Takie zadanie nie jest wcale łatwe, ale nasi wykonawcy poradzili sobie znakomicie, opanowali tremę i przenieśli widzów w magiczne światy stworzone przez poetów.

Poniżej fotograficzne migawki z lirycznego dnia w naszej szkole.

Inne

Strajk

27 listopada 2023 nasza szkoła przystępuje do całodniowego strajku ostrzegawczego. W tym dniu szkoła będzie zamknięta. Wszystkie szczegóły zostały przekazane w naszym systemie informacyjnym.

NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO MALEZJI

W środę, 15 listopada, dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 5-9 odbyli niezwykłą podróż do Malezji. Nasi prelegenci swoimi opowieściami przenieśli nas do tego