NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO MALEZJI

W środę, 15 listopada, dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 5-9 odbyli niezwykłą podróż do Malezji.

Nasi prelegenci swoimi opowieściami przenieśli nas do tego pięknego egzotycznego kraju. Sposób, w jaki relacjonowali swój (miesięczny) pobyt w Malezji zapierał dech w piersiach nawet najbardziej wybrednym słuchaczom. Wszyscy siedzieliśmy nieruchomo, chłonęliśmy każde słowo i z zaciekawieniem chłonęliśmy każdą chwilę.

Opowiadanie było ilustrowane wspaniałymi zdjęciami oraz krótkimi filmami, które sprawiały, że nie chciało się wracać do szkoły.

Na zakończenie była możliwość zadawania podróżnikom pytań. Uczniowie byli bardzo zainteresowani tematem prelekcji, dlatego „las rąk ciągle rósł”. Państwo Márowie cierpliwie odpowiedzieli na wszystkie pytania, za co bardzo dziękujemy.

Dziękujemy także za możliwość uczestniczenia w takiej podróży i……już czekamy na następną.

Inne

MAJÓWKA W NASZEJ SZKOLE

Święto  Narodowe Trzeciego Maja, ustanowione na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Czteroletni (w roku 1791r.) tzw. Konstytucji 3 maja, obchodzimy także  w naszej szkole.   Właśnie