Wizyta w redakcji „Głosu”

Piątek, 17 maja, upłynął  uczniom klasy VII pod znakiem doskonalenia swoich  umiejętności dziennikarskich pod bacznym okiem redaktorów „Głosu” w redakcji, w Czeskim Cieszynie. Uczniowie przyjrzeli się pracy dziennikarzy, zobaczyli, co należy do obowiązków osób, które na co dzień zajmują się mediami. Bardzo ciekawa dla młodzieży była możliwość spróbowania swoich sił w roli reportera i prowadzącego w studiu  glos.live.

Dziękujemy redakcji „Głosu” za poświęcony czas i podzielenie się z uczniami tajnikami pracy dziennikarzy.

Inne

Wizyta w redakcji „Głosu”

Piątek, 17 maja, upłynął  uczniom klasy VII pod znakiem doskonalenia swoich  umiejętności dziennikarskich pod bacznym okiem redaktorów „Głosu” w redakcji, w Czeskim Cieszynie. Uczniowie przyjrzeli

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest