ANDRZEJKI, ANDRZEJKI, ANDRZEJKI

Do tradycyjnych wydarzeń w naszej szkole należy organizowanie przez klasę IX andrzejek. Także w tym roku, 29 listopada,  klasa IX przygotowała gry i zabawy dla młodszych koleżanek i kolegów.  

Andrzejki były doskonałą  okazja do wspólnej zabawy i integracji. Wszyscy uczniowie  z zapałem wzięli udział w różnorodnych grach, m.in. w laniu wosku, rzutach kostkami, przekładaniu buta, odczytywaniu kart.  

Dziękujemy klasie IX za świetną organizację tej imprezy!

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych