Z matematyką za pan brat

W bieżącym  roku szkolnym uczniom nie dane było spędzić w szkole zbyt wiele czasu na tradycyjnych lekcjach matematyki. To jednak nie przeszkodziło miłośnikom królowej nauk w wzięciu udziału  w tradycyjnych konkursach matematycznych. Tym razem z powodu epidemii koronawirusa przebiegły  one online.

      W Olimpiadzie Logicznej udział wzięło 41 uczniów. Na wyróżnienie zasługują Iwa z klasy szóstej i Sandra z ósmej – finalistki na szczeblu wojewódzkim. Z kolei dziewiątoklasiści Wojtek  i Marek zajęli kolejno 8. i 11. miejsce w powiecie, startując w dorocznej Olimpiadzei Matematycznej. W chwili obecnej  szkolni wyznawcy matematyki przygotowują  się do międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny 2021, który zapowiedziany jest na marzec. 

Inne

Powrót dzieci do szkół od 12 kwietnia 2021

Drodzy Rodzice, W przyszłym tygodniu, od poniedziałku 12 kwietnia, rozpoczyna się proces powrotu naszych uczniów do szkoły. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Szkolnictwa RC nauka będzie miała charakter rotacyjny i będzie

Zapisy do klasy I na rok szkolny 2021/2022

Filmik o naszej szkole tutaj Szanowni Rodzice,          w związku z sytuacją epidemiologiczną, która ciągle pozostaje bardzo poważna, jesteśmy zmuszeni również w tym roku przeprowadzić zapisy w sposób zgodny