Z matematyką za pan brat

W bieżącym  roku szkolnym uczniom nie dane było spędzić w szkole zbyt wiele czasu na tradycyjnych lekcjach matematyki. To jednak nie przeszkodziło miłośnikom królowej nauk w wzięciu udziału  w tradycyjnych konkursach matematycznych. Tym razem z powodu epidemii koronawirusa przebiegły  one online.

      W Olimpiadzie Logicznej udział wzięło 41 uczniów. Na wyróżnienie zasługują Iwa z klasy szóstej i Sandra z ósmej – finalistki na szczeblu wojewódzkim. Z kolei dziewiątoklasiści Wojtek  i Marek zajęli kolejno 8. i 11. miejsce w powiecie, startując w dorocznej Olimpiadzei Matematycznej. W chwili obecnej  szkolni wyznawcy matematyki przygotowują  się do międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny 2021, który zapowiedziany jest na marzec. 

Inne

ŚWIETNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

Pierwszego lutego nasza stołówka zamieniła się w salę balową, w której odbył się bal karnawałowy uczniów klas 1-5. Dzieci także w tym roku zaprezentowały się