Przymiejski obóz Wędrynia

Gmina Wędrynia i czeska szkoła podstawowa postanowiła zorganizować przymiejski obóz z podtytułem „Bezludna wyspa Titikaka”.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 10 lat i będzie odbywał się w 2 turnussach – 19 – 23 lipca 2021 i 26 – 30 lipca 2021, codziennie w godzinach 8:00 – 16:00. Maksymalna liczba osób podczas każdego turnusu jest ograniczona do 30 dzieci. Obóz będzie miał charakter sportowo – poznawczy. Na dzieci czekają gry sportowe, poznawanie przyrody Wędryni itp. W przypadku złej pogody obóz odbędzie się w budynku czeskiej szkoły podstawowej (sala gimnastyczna, zajęcia plastyczne itp.).

Cena za 1 dziecko w turnusie jest 1900 CZK.

Więcej informacji: 
https://www.vendryne.cz/aktualne-1/aktuality/letni-primestsky-tabor-ve-vendryni-1147cs.html

Inne

Brawa dla nagrodzonych i wyróżnionych

Chociaż pandemia zakłóciła pobyt uczniów w szkole, którzy skazani byli na wielomiesięczne nauczanie zdalne, to wielu spośród nich udało się  uzyskać unaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych i różnych konkursach. Na

List do Rodziców (nauka od 24 maja 2021)

Drodzy Rodzice! Dzięki poprawiającej się sytuacji epidemiologicznej od poniedziałku 24 maja 2021 szkoła wraca do normalnego trybu nauczania. Zgodnie z decyzją ministerstwa zdrowia uczniowie będą testowani jeden raz w tygodniu.