Przymiejski obóz Wędrynia

Gmina Wędrynia i czeska szkoła podstawowa postanowiła zorganizować przymiejski obóz z podtytułem „Bezludna wyspa Titikaka”.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4 – 10 lat i będzie odbywał się w 2 turnussach – 19 – 23 lipca 2021 i 26 – 30 lipca 2021, codziennie w godzinach 8:00 – 16:00. Maksymalna liczba osób podczas każdego turnusu jest ograniczona do 30 dzieci. Obóz będzie miał charakter sportowo – poznawczy. Na dzieci czekają gry sportowe, poznawanie przyrody Wędryni itp. W przypadku złej pogody obóz odbędzie się w budynku czeskiej szkoły podstawowej (sala gimnastyczna, zajęcia plastyczne itp.).

Cena za 1 dziecko w turnusie jest 1900 CZK.

Więcej informacji: 
https://www.vendryne.cz/aktualne-1/aktuality/letni-primestsky-tabor-ve-vendryni-1147cs.html

Inne

MAJÓWKA W NASZEJ SZKOLE

Święto  Narodowe Trzeciego Maja, ustanowione na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Czteroletni (w roku 1791r.) tzw. Konstytucji 3 maja, obchodzimy także  w naszej szkole.   Właśnie