Rozpoczęcie roku szkolnego 2022 – 23

Drodzy Rodzice,

miesiące wakacyjne dobiegają już końca, przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

   W czasie wakacji w szkole przebiegał remont sufitów i oświetlenia. Szkoła jest wymalowana, czysta, przygotowana na przyjęcie uczniów.

   Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w czwartek 1 września o godzinie 8,00 w jadalni. Po rozpoczęciu spotykamy się z Rodzicami pierwszaków na krótkim zebraniu.

   Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie odchodzą do domu. W tym dniu nie ma obiadów. Niestety ich cena w tym roku wzrosła, czyli proszę pamiętać o zwiększeniu sumy na opłaty obiadów za pośrednictwem przelewu bankowego.

   Pewnym utrudnieniem będzie dojazd autobusowy uczniów z Wędryni – Zaolzia. 1 i 2 września autobus będzie wysadzał dzieci na przystanku Przy Krzyżu. Tam też będzie na nich czekał. Od następnego poniedziałku (5 września) wszystko powinno wrócić do normy.

   Jeżeli pojawią się jakieś pytania, można śmiało kontaktować się z wychowawcami klas oraz ze mną. Proszę również pamiętać o kontroli systemu informacyjnego Bakaláři oraz sprawdzaniu stron internetowych szkoły.

   Życzę wszystkim jak najlepszego wejścia w nowy rok szkolny!

 

mgr Krzysztof Gąsiorowski

dyrektor szkoły

Inne

PIERWSZY DZWONEK W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Już od rana w szkole słychać było gwar i wesołe głosy witających się dzieci oraz dorosłych. Radość ze spotkania mieszała się z lekkim niedowierzaniem, czy

Projekt Bon Pierwszaka 

Również w tym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści  otrzymali plecaki z wyprawką, które zostały ufundowane w ramach tegorocznej edycji „Bonu Pierwszaka” finansowanego przez Instytut Rozwoju Języka