Wielka Brytania bez tajemnic

W środę, 12 października, miało miejsce niezwykłe wydarzenie – dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 6-9 odbyli niezwykłą podróż do Wielkiej Brytanii.

Nasi prelegenci zabrali nas do tego pięknego wyspiarskiego kraju. Sposób, w jaki relacjonowali swój pobyt w Wielkiej Brytanii zapierał dech w piersiach nawet najbardziej wybrednym słuchaczom – wszyscy siedzieliśmy nieruchomo i chłonęliśmy każde słowo.

Opowiadanie było ilustrowane wspaniałymi zdjęciami oraz krótkimi filmami, które sprawiały, że nie chciało się wracać do szkoły.

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w takiej podróży i……już czekamy na następną.

Inne

Dwudniowe obchody Narodowego Święta Niepodległości

Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole były nietypowe, ponieważ trwały dwa dni. Już 10 listopada uczniowie klas VI-IX wyjechali do Czeskiego Cieszyna na spektakl pod tytułem „Opowieść wigilijna”

Wielka Brytania bez tajemnic

W środę, 12 października, miało miejsce niezwykłe wydarzenie – dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 6-9 odbyli niezwykłą podróż do Wielkiej Brytanii. Nasi prelegenci zabrali nas do tego pięknego