Wielka Brytania bez tajemnic

W środę, 12 października, miało miejsce niezwykłe wydarzenie – dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 6-9 odbyli niezwykłą podróż do Wielkiej Brytanii.

Nasi prelegenci zabrali nas do tego pięknego wyspiarskiego kraju. Sposób, w jaki relacjonowali swój pobyt w Wielkiej Brytanii zapierał dech w piersiach nawet najbardziej wybrednym słuchaczom – wszyscy siedzieliśmy nieruchomo i chłonęliśmy każde słowo.

Opowiadanie było ilustrowane wspaniałymi zdjęciami oraz krótkimi filmami, które sprawiały, że nie chciało się wracać do szkoły.

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w takiej podróży i……już czekamy na następną.

Inne

Informacje dotyczące Zjazdu Gwiaździstego

Dzień dobry, poniżej przesyłamy informacje dotyczące Zjazdu Gwiaździstego, które otrzymaliśmy od szkoły – organizatorki. Istotną zmianą jest forma zgłaszania zawodników poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia dokonują rodzice.Dyrekcja szkoły W imieniu organizatorów –

Muzyczna uczta

W czwartek 19 stycznia w kościele ewangelickim w Trzyńcu odbył się XIV Przegląd Szkolnej Działalności Śpiewaczej, w którym wzięło udział dziesięć zespołów z polskich szkół podstawowych. Nasz zespół Uśmiech zaprezentował