Informacje dotyczące Zjazdu Gwiaździstego

Dzień dobry,

poniżej przesyłamy informacje dotyczące Zjazdu Gwiaździstego, które otrzymaliśmy od szkoły – organizatorki. Istotną zmianą jest forma zgłaszania zawodników poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia dokonują rodzice.
Dyrekcja szkoły

 

W imieniu organizatorów – SP im. H. Sienkiewicza w Jabłonkowie, ZG Macierzy Szkolnej oraz Kongresu Polaków – serdecznie zapraszam na 49. Zjazd Gwiaździsty, który po 2 letniej przerwie powraca znów do kalendarza naszych szkolnych imprez.

Impreza odbędzie się 4 marca 2023 w  Istebnej na stokach Złotego Gronia oraz na  trasach biegowych na Kubalonce (po zeszłorocznych bardzo dobrych doświadczeniach – lepsze warunki śniegowe, profesjonalna pomoc z organizacją zawodów).

Na Złotym Groniu będzie baza organizacyjna, przebiegnie prezentacja zawodników, uroczyste zagajenie oraz rozdanie nagród. Dla biegaczy, rodziców, kibiców będzie przygotowany specjalny autobus wahadłowy na Kubalonkę, który będzie kursować między Złotym Groniem i Kubalonką.

Więcej informacji  w pliku poniżej- Regulamin ZG

Zgłoszenia do udziału w zawodach dokonują rodzice poprzez formularz zgłoszeniowy  do 27.2. 2023.

(link do formularza: https://forms.gle/GNZyuAiJ24gmpKFk6 

Szczegółowe i aktualne  informacje  dotyczące zawodów znajdują się na stronach internetowych  Zjazduwww.zjazdgwiazdzisty.cz,  szkoły organizatorki: www.pzsjablunkov.cz oraz na FB Macierzy Szkolnej w RC.

Cieszymy się na spotkanie na Złotym Groniu.

Dziękuję za pomoc

Serdecznie pozdrawiam

Urszula Czudek

 
Mgr. Urszula Czudek
ředitelka školy / dyrektor szkoły
SP im. H. Sienkiewicza z Polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie
ZŠ H. Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace
tel:    +420 558 357 885, + 420 731 475 469

Inne

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Z datą 27 czerwca 2024 roku  uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa, na które już od kilku tygodni niecierpliwie czekali. Rozdanie świadectw poprzedziło Uroczyste Zakończenie Roku