Festiwal Piosenki Dziecięcej

Siódmego i ósmego marca 2024 r. w Czeskim Cieszynie przebiegły eliminacje do finału XVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej. W dwudniowych zmaganiach wokalnych wzięło udział ok.150 uczniów polskich szkół podstawowych z Zaolzia. Tym bardziej cieszy nas fakt, że podczas finału, który odbędzie się 13 kwietnia br. w Domu Kultury im. Petra Bezruča w Hawierzowie, nasi uczniowie zaprezentują się na scenie aż czterokrotnie.

 

Wykonawcami reprezentującymi naszą szkołę, którzy otrzymali możliwość występu w finale XVIII FPD są: Maria Kaszper (kl.3), Jakub Všianský (kl.6), Agata Szotkowska  (kl.7), oraz Zespół Wokalny „Qeentet”. Gratulujemy ! Już dzisiaj zapewniamy, że będziemy trzymać kciuki!

Miło nam także poinformować, że Tola Tomanek (kl.6) została laureatką konkursu na logo XVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Gratulujemy!

Inne

Sukcesy, sukcesy, sukcesy

       FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ – FINAŁ W sobotę 13 kwietnia br. w Domu Kultury im. P. Bezruča w Hawierzowie odbył się XVIII Festiwal