Odwiedziny w szpitalu

W ostatnim tygodniu roku szkolnego klasy druga i trzecia poszły na ekskursję do szpitala na Sośnie. Dzieci odwiedzając oddział dziecięcy zapoznały się z pracą lekarzy, pielęgniarek i animatorów, zobaczyły pokój szpitalny, pobawiły się w sali zabaw. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że szpital wcale nie musi być taki groźny!

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych