UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI PRZEZ URZĄD GMINY WĘDRYNIA

za reprezentowanie szkoły i wioski

 Maria Kaszper – klasa 3, osiągnięcia:

Festiwal Piosenki Dziecięcej – eliminacje międzyszkolne i finał w Hawierzowie

Bystřický Zvoneček – 2. miejsce 

Przegląd Cieszyńskiej Pieśni Ludowej – 1. miejsce

Kartka świąteczna – konkurs plastyczny Kongresu Polaków – wyróżnienie

Konkurs czytelniczy – laureat

Viktor Pindur – klasa 4., osiągnięcia:

Kangur Matematyczny – wyróżnienie

Igrzyska Lekkoatletyczne w Trzyńcu – 1. miejsce 50 m

Igrzyska Lekkoatletyczne w Trzyńcu – 1. miejsce 300 m

Puchar sztafetowy – 3.miejsce

Konkurs czytelniczy – laureat

Tereza Kraina – klasa 5., osiągnięcia

Mistrzowstwa PSP w Pływaniu – 2. miejsce

Puchar Sztafetowy  – 3. miejsce

Igrzyska Lekkotatletyczne w Trzyńcu –  1. miejsce skok w dal

Igrzyska Lekkotatletyczne w Trzyńcu – 1. miejsce sztafeta

Wędryński Kotar – 2. miejsce

Dorota Herman – klasa 5., osiągnięcia

Olimpiada Matematyczna – 1.miejsce

Mistrzostwa PSP w Pływaniu – 2. miejsce

Puchar Sztafetowy – 3. miejsce

Igrzyska Lekkoatlezyczne w Trzyńcu – 1. miejsce 

Wędryński Kotar – 1. miejse

Tola Tomanek – klasa 6., osiągnięcia

Memoriał Wandy Delong– 2. miejsce

Pikomat– laureat

Konkurs Czytelniczy „Z książką na walizkach”– laureat

Olimpiada Geograficzna – 3. miejsce

„Mistrz Pióra 2024”– Drugi Wicemistrz

Igrzyska lekkoatletyczne– 2. miejsce skok w dal

Igrzyska lekkoatletyczne – 1. miejsce sztafeta 

Konkurs języka angielskiego “FOX” wynik bardzo dobry

Logo FPD – 1.miejsce

Dominik Jochymek –  klasa 6., osiągnięcia 

Olimpiada Logiczna- laureat eliminacji wojewódzkich 98,28 kvantil 

Pikomat laureat

Olimpiada Matematyczna – 3. miejsce 

Kangur Matematycznywynik bardzo dobry

Konkurs języka angielskiego “FOX” – wynik dobry

Konkurs w składaniu kostki rubika w Danii  z wynikiem 12 s

Jakub Všianský – klasa 6.,  osiągnięcia

Bystřický Zvonek1. miejsce

 Festiwal Piosenki Dziecięcej – 1. miejsce

Konkurs śpiewaczy „Rozvíjej se, poupátko” – 1. miejsce

Talent města Třince ve zpěvu

Agnieszka Burešová – klasa 8., osiągnięcia

 Pikomat – laureatka

 Konkurs czytelniczy Z książką na walizkach – laureatka

 Mistrz pióra – Drugi Wicemistrz

 Olimpiada z Fizyki – 5. miejsce 

Andrea Sadová – 8. klasa, osiągnięcia

Konkurs w konwersacji w języku angielskim – 3. miejsce 

Ondřej Duda – klasa 9., osiągnięcia

Olimpiada Historyczna – laureat



Inne

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos”

Realizacja projektu „ Kraków „na wynos” wspieranego finansowo przez FunduszRozwoju Zaolzia, Kongres Polaków w Republice Czeskiej oraz Macierz Szkolną wWędryni. Projekt „Kraków na wynos” jest

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Z datą 27 czerwca 2024 roku  uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa, na które już od kilku tygodni niecierpliwie czekali. Rozdanie świadectw poprzedziło Uroczyste Zakończenie Roku