Balik szkolny? Prawdziwy BAL!

28 kwietnia 2022 po dwóch pandemicznych latach odbył się wreszcie Bal Szkolny  dla uczniów II stopnia.  Głównym organizatorem Balu była klasa 9. A Bal ten miał być i był prawdziwym balem : odbył się w Czytelni (jak wszystkie inne poważne bale wędryńskie), obowiązywał dress code, dziewczyny musiały przyjść ubrane w wieczorowe sukienki, chłopcy w garnitury.  

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Chłopcy wzięli szturmem stoisko z kwiatami i zaprosili dziewczyny do tańca. A potem dobra muzyka, tańce i zabawy. Można było również skorzystać z bufetu, gdzie dziewczyny z klasy 9 przygotowały własnoręcznie upieczone ciastka i inne smakołyki. A na zakończenie tradycyjna loteria z bardzo oryginalnymi nagrodami.

Wszyscy świetnie się bawili na Balu z wielkim B.

W czwartek w Czytelni bawili się uczniowie wędryńskiej szkoły. W strojach wieczorowych jak na bal przystało

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych