Balik szkolny? Prawdziwy BAL!

28 kwietnia 2022 po dwóch pandemicznych latach odbył się wreszcie Bal Szkolny  dla uczniów II stopnia.  Głównym organizatorem Balu była klasa 9. A Bal ten miał być i był prawdziwym balem : odbył się w Czytelni (jak wszystkie inne poważne bale wędryńskie), obowiązywał dress code, dziewczyny musiały przyjść ubrane w wieczorowe sukienki, chłopcy w garnitury.  

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Chłopcy wzięli szturmem stoisko z kwiatami i zaprosili dziewczyny do tańca. A potem dobra muzyka, tańce i zabawy. Można było również skorzystać z bufetu, gdzie dziewczyny z klasy 9 przygotowały własnoręcznie upieczone ciastka i inne smakołyki. A na zakończenie tradycyjna loteria z bardzo oryginalnymi nagrodami.

Wszyscy świetnie się bawili na Balu z wielkim B.

W czwartek w Czytelni bawili się uczniowie wędryńskiej szkoły. W strojach wieczorowych jak na bal przystało

Inne

MAJÓWKA W NASZEJ SZKOLE

Święto  Narodowe Trzeciego Maja, ustanowione na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Czteroletni (w roku 1791r.) tzw. Konstytucji 3 maja, obchodzimy także  w naszej szkole.   Właśnie