Balik szkolny? Prawdziwy BAL!

28 kwietnia 2022 po dwóch pandemicznych latach odbył się wreszcie Bal Szkolny  dla uczniów II stopnia.  Głównym organizatorem Balu była klasa 9. A Bal ten miał być i był prawdziwym balem : odbył się w Czytelni (jak wszystkie inne poważne bale wędryńskie), obowiązywał dress code, dziewczyny musiały przyjść ubrane w wieczorowe sukienki, chłopcy w garnitury.  

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Chłopcy wzięli szturmem stoisko z kwiatami i zaprosili dziewczyny do tańca. A potem dobra muzyka, tańce i zabawy. Można było również skorzystać z bufetu, gdzie dziewczyny z klasy 9 przygotowały własnoręcznie upieczone ciastka i inne smakołyki. A na zakończenie tradycyjna loteria z bardzo oryginalnymi nagrodami.

Wszyscy świetnie się bawili na Balu z wielkim B.

W czwartek w Czytelni bawili się uczniowie wędryńskiej szkoły. W strojach wieczorowych jak na bal przystało

Inne

Strajk

27 listopada 2023 nasza szkoła przystępuje do całodniowego strajku ostrzegawczego. W tym dniu szkoła będzie zamknięta. Wszystkie szczegóły zostały przekazane w naszym systemie informacyjnym.

NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO MALEZJI

W środę, 15 listopada, dzięki Państwu A. J. Márom, uczniowie klas 5-9 odbyli niezwykłą podróż do Malezji. Nasi prelegenci swoimi opowieściami przenieśli nas do tego