Karnawał w szkole

W czwartek 2 lutego, w naszej szkole rozbrzmiewały rytmy karnawałowe – dzieci I stopnia bawiły się na balu kostiumowym. Starsi koledzy z klasy VIII zapewnili dzieciom niecodzienną zabawę. Profesjonalnie zadbali o muzykę, gry, zabawy oraz oczywiście świetną atmosferę. Dzieci wystąpiły we wspaniałych kostiumach.  Na parkiecie – oprócz postaci z bajek – można było spotkać piękne księżniczki, odważnych rycerzy, zmywarkę na nóżkach, kurczaka

w piekarniku oraz chodzący tort urodzinowy. Całe przedpołudnie wypełnione było rewelacyjną zabawą, radosnymi tańcami i bardzo ciekawymi konkursami.

Szkoda, że na kolejny bal będziemy musieli czekać aż do następnego karnawału.

IMG_20230202_100306

Inne

ŚWIETNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

Pierwszego lutego nasza stołówka zamieniła się w salę balową, w której odbył się bal karnawałowy uczniów klas 1-5. Dzieci także w tym roku zaprezentowały się