Olimpiada z fizyki 8. i 9. klas

Olimpiada z fizyki 8. i 9.klas tradycyjnie rozpoczyna się eliminacjami szkolnymi, w których uczniowie powinni rozwiązać co najmniej siedem z dziesięciu zadań w ciągu 1 miesiąca. W eliminacjach powiatowych, które odbyły się 22 marca 2023 w Frydku  – Mistku, uczestnicy rozwiązują 4 zadania w limicie czasowym 4 godziny.  W tym roku w olimpiadzie wzięło  udział dwóch  ósmaków z naszej szkoły. A powiodło im się fantastycznie.  
Jurek Mendrek uzyskał w swojej kategorii 1. miejsce,
zaś Dominik Dorda 4. miejsce.
Gratulacje!

Inne

PIERWSZY DZWONEK W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Już od rana w szkole słychać było gwar i wesołe głosy witających się dzieci oraz dorosłych. Radość ze spotkania mieszała się z lekkim niedowierzaniem, czy

Projekt Bon Pierwszaka 

Również w tym roku szkolnym nasi pierwszoklasiści  otrzymali plecaki z wyprawką, które zostały ufundowane w ramach tegorocznej edycji „Bonu Pierwszaka” finansowanego przez Instytut Rozwoju Języka