Olimpiada z fizyki 8. i 9. klas

Olimpiada z fizyki 8. i 9.klas tradycyjnie rozpoczyna się eliminacjami szkolnymi, w których uczniowie powinni rozwiązać co najmniej siedem z dziesięciu zadań w ciągu 1 miesiąca. W eliminacjach powiatowych, które odbyły się 22 marca 2023 w Frydku  – Mistku, uczestnicy rozwiązują 4 zadania w limicie czasowym 4 godziny.  W tym roku w olimpiadzie wzięło  udział dwóch  ósmaków z naszej szkoły. A powiodło im się fantastycznie.  
Jurek Mendrek uzyskał w swojej kategorii 1. miejsce,
zaś Dominik Dorda 4. miejsce.
Gratulacje!

Inne

X EDYCJA KONKURSU „ŘEMESLNÉ HRY 2023” MAMY SREBRO !!!

W  środę10 maja Střední odborná škola Třineckých železáren w Trzyńcu zorganizowała X edycję konkursu „ŘEMESLNÉ HRY 2023”. Sześcioosobowa ekipa naszych ósmoklasistów spisała się na medal, właściwie dwa medale! W klasyfikacji