JESIENNA DYSKOTEKA

Piątkowe popołudnie (10 listopada) upłynęło pod znakiem zabaw, śmiechu i tańca. Klasa IX zorganizowała, dla uczniów drugiego stopnia, DYSKOTEKĘ JESIENNĄ.

Stołówka została zamieniona na salę taneczną połączoną ze sklepikiem, w którym można było kupić napoje oraz słodkie i słone przekąski.

Lokal klasy IV pełnił funkcję kawiarenki, w której młodsze koleżanki i koledzy oraz nauczyciele mogli delektować się pysznymi ciastami.

Klasa IX zadbała także o atrakcje -były tańce na gazetach, wygibasy koło krzeseł oraz loteria. Losowanie dostarczyło uczestnikom zabawy mnóstwa emocji i ekscytacji.

Czas tak szybko płynął w takt muzyki, że żal było opuszczać parkiet i radosne towarzystwo swoich koleżanek i kolegów.

 

Klasa IX bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu tej imprezy.

Dziękujmy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pysznych ciast oraz dary do loterii.

Dziękujemy Nauczycielom za pomoc w przygotowaniu poszczególnych lokali oraz opiekę podczas zabawy.

Dziękujemy młodszym Koleżankom i Kolegom za świetną zabawę i wspólny czas.

Już nie możemy się doczekać następnej dyskoteki!

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych