Kurs narciarski uczniów klas 7. – 9.

W dniach od 7 do 11 stycznia odbywał się w Istebnej kurs narciarski dla uczniów klas 7-9. Zajęcia przebiegały na stoku Zagroń, tuż obok naszego hotelu.

Podczas kursu maieliśmy okazję korzystać z doskonałych warunków śniegowych. Wpływ na to miał nowy, puszysty śnieg, który pokrył stok,więc każdy z nas mógł cieszyć się komfortowym zjeżdżaniem po trasach. Jeżeli doliczyć do tego jeszcze intensywne naśnieżanie, powstały tak idealne warunki do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich.

A oto zdjęcia jako dowód:

Zawody w slalomie

I i II grupa DZIEWCZYNY

  1. Dorota IWANUSZEK
  2. Zuzanna KUKUCZKA
  3. Anna KANTOR

I i II grupa CHŁOPCY

  1. Sebastian GORYL
  2. Bartek KUŹMA
  3. Vincent RUCKI

III i IV grupa DZIEWCZYNY

  1. Anastázie KORABIKOVÁ
  2. Andrea SADOVÁ
  3. Iva SAMEK

III i IV grupa CHŁOPCY

  1. Marcel JARACZ
  2. Jerzy MENDREK
  3. Filip CIEŃCIAŁA

Inne

PIKOMMAT

Tegoroczna edycja konkursu matematycznego znacząco różniła się od poprzednich. Organizatorzy odeszli od tradycyjnej formy indywidualnego rozwiązywania zadań na rzecz pracy zespołowej. Uczniowie pracowali w pięcioosobowych