ŚWIETNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

Pierwszego lutego nasza stołówka zamieniła się w salę balową, w której odbył się bal karnawałowy uczniów klas 1-5. Dzieci także w tym roku zaprezentowały się w bardzo pomysłowych strojach. Widać było mnóstwo pracy włożonej w przygotowanie oryginalnych kostiumów. Po uroczystym polonezie        i przedstawieniu się wszystkich przebierańców rozpoczęła się długa i wesoła  zabawa.

Na ogromne brawa zasługują koledzy i koleżanki z klasy ósmej, którzy zorganizowali tę świetną  imprezę. Nie zabrakło ciekawych konkursów, loterii oraz  smacznego poczęstunku. Czas tak szybko minął,  że wszystkim było żal, że na następny balik trzeba znowu długo czekać.

Bardzo dziękujemy Macierzy Szkolnej za wsparcie finansowe balu kostiumowego.

Inne

Sukcesy, sukcesy, sukcesy

       FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ – FINAŁ W sobotę 13 kwietnia br. w Domu Kultury im. P. Bezruča w Hawierzowie odbył się XVIII Festiwal